© 2017 - 2018 by Toruński Instytut Fajki. Proudly created with Wix.com.       Odwiedziło nas tylu fajczarzy:

  • Facebook Social Icon

February 16, 2019

December 14, 2017

September 24, 2017

Please reload

Ostatnie posty

Fajki klubowe TIF 2019!

February 16, 2019

1/6
Please reload

Wyróżnione posty

Fajki klubowe TIF 2019!

February 16, 2019

 Drugie urodziny klubu świętowaliśmy w styczniu. Wtedy też członkowie TIF mieli okazję zapalić po raz pierwszy w swoich nowych fajkach klubowych, wykonanych przez Henryka i Mateusza Worobiec!

 Wrzoścowe fajeczki powstały na bazie seryjnego modelu Worobiec *57*, dla członków Toruńskiego Instytutu Fajki przygotowano 7 egzemplarzy. Sygnowane są obustronnym grawerem na szyjce. Po lewej stronie znajduje się oznaczenie TiF 2019, zaś po prawej indywidualny numer w zakresie 1 - 7. Na ustniku znajduje się logo producenta, zaś od strony spodniej szyjki- oznaczenia produkcyjne. 

 Fajki wyposażono w metalowy skraplacz. Są stosunkowo lekkie, a niewielki bent ustnika sprawia, że bardzo wygodnie leżą w zębach. Ryflowanie główek, poza walorem estetycznym, zapewnia pewniejszy chwyt przy operowaniu ubijakiem. Wszystkie fajki zostały prekarbonizowane.

 Serdecznie dziękujemy Henrykowi i Mateuszowi Worobiec za przygotowanie drugiej już fajki klubowej Toruńskiego Instytutu Fajki. Smakują rewelacyjnie! 

 A już na najbliższym spotkaniu klubowym rozegrana zostanie druga Toruńska Dwugramówka, czyli wewnętrzny turniej urodzinowy TIF. Konkurs rozegrany zostanie w fajkach klubowych TIF 2019. 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami